Super Mario Run, Mart Ayında Android'e Geliyor


Apple’ın iPhone 7 ailesini tanıttığı etkinlikte duyurulan ve sonrasında geçtiğimiz Aralık ayında iOS platformuna çıkışını yapan Super Mario Run, kısa süre içinde Android kullanıcıları ile buluşacak. Hali hazırda Play Strore’da ön kayıt yaptırılabilen oyun Mart ayında indirilebilir olacak.
Super Mario Run, Nintendo’nun bence ilk adam akıllı mobil oyunu diyebiliriz. Firma zaten mobil platformlara yönelik yine oyunlar yapacağını da daha önceleri açıklamıştı. Mario abimize dönecek olursak hikayesi oldukça iyi devam ediyor. iOS platformunda yayınlandıktan 4 gün sonra 40 Milyon indirmeye ulaşmıştı.
Elbette burada oyunun ücretsiz olması önemli bir rol oynuyor fakat oyun içeriğinde satın almalar yapıyorsunuz. Zira sadece ilk bir kaç bölüm ücretsiz. Sonrasında tüm bölümleri açmak için yurt dışındaysanınız  10 Dolar, yurt içindeyseniz de 27 TL ödemeniz gerekiyor. Android platformunda fiyatlar değişebilir belki ama bu konu hakkında bir detay bulunmuyor. Ama şundan eminim; Mario koşmaya hazır!


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.