Swiftkey GIF Desteğine Kavuştu


Herkes için GIF

Popüler klavye uygulaması Swiftkey kendisine yeni özellikler eklemeye devam ediyor. En az emojiler kadar önemli olan ve duyguları kısa yoldan ifade etmeye yarayan GIF‘ler şimdi Swiftkey üzerinde yer almakta. Gelen son güncelleme bunun yanında bir dizi iyileştirme de içeriyor.
Gelen güncelleme ile GIF kategorisine kavuşan Swiftkey, bu hareketli resimleri Giphy platformunda çekiyor. İstediğimiz GIF’i ekleyemiyoruz ancak çeşitli duygu belirtilerine uygun olarak derlenen GIF’ler bizler için kategorize edilmiş durumda. Bu arada, GIF’lere emoji tuşuna basılı tutarak erişebilirsiniz.
Öte yandan Swiftkey’e gelen yeni güncelleme bir dizi hataları gidermekte, ve stabiliteyi sağlamakta. Ayrıca farklı birçok dile sesli tercüme özelliği de getirilmiş. Yeni güncelleme hali hazırda erişilebilir, eğer uygulamanızda an itibariyle bu özelliği göremediyseniz uygulama mağazasından Swiftkey’i güncelleyiniz.

Yeni Podcast’imizi Dinlediniz mi?
Teknoloji Gündemi #14 Petya Virüsü Hızla Yayılıyor


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.