SyncPhone İle 8GB RAM'li Telefon Geliyor


Nurve firması altında çalışan SyncPhone ekibi içinde Windows 10 barındıran (mobil sürüm değil) SyncPhone adlı telefonları ile gündeme yıldırım gibi düştü. İndiegogo’da projeyi tanıtan ekip, 3 farklı model üstünde çalıştıklarını ve cihazların Windows 10 işletim sistemi ve Android/Ubuntu işletim sisteminin isteğe bağlı seçilebileceğini belirtiyor.
g0swwydscnaf6lg5phnz
Normal Windows 10’un çalıştığı modellerde kullanımın kolaylaştırılması için Microsoft’un geliştirdiği Continuum özelliğinin kullanılacağı söyleniyor. Bu özellik birazda donanım gücü istiyor, kaldı ki her 3 modelde oldukça güçlü cihazlar gibi görünüyor. Ek olarak SyncPhone ekibi projenin hayata geçebilmesi için 750.000 dolar bağış toplamayı hedefliyor. Dilerseniz şimdi cihazların teknik özelliklerine geçelim.

SyncPhone Teknik Özellikleri

Tüm modeller Windows 10 ve isteğe bağlı Android veya Ubuntu Dual-Boot seçeneği ile geliyor. İlk model olan ve kısmen daha güçsüz olan SyncPhone özelliklerine baktığımızda tamamı metal gövde, 1.84GHz Intel Atom x5-Z8300 yongası, 5.4” büyüklüğünde ekran, 2GB RAM, 32GB depolama alanı ayrıca MicroSD ile aktarabilme imkanı, 8MP kamera ve Dual-LTE-GSM, WiFi, Bluetooth bağlantı seçeneklerini görmekteyiz. Stylus kalem bu modelde yok. SyncPhone fiyatı 199 dolar olacak.
bvhwbsmjhw1vdiqdbp3a

SyncPhone S Teknik Özellikleri

SyncPhone S, 2.24GHz hızında çalışan Intel Atom x5 Z8500 yongasına sahip. Bu yonganın güç verdiği ekran yine 5.4” büyüklüğünde. Modelde ayrıca 4GB RAM, 64GB arttırılabilir depolama alanı, 12MP kamera, metal gövde ve Dual-LTE-GSM, WiFi, Bluetooth bağlantı özellikleri yer alıyor. Stylus kaleme sahip olan modelin fiyatı ise 299 Dolar olarak belirtiliyor.
yk291auxat2fejf8iahy

SyncPhone Pro Teknik Özellikleri

Serinin en kaslı modeline geldiğimizde yine Intel imzalı yonga görüyoruz. 2.40 GHzhızında çalışan Intel Atom x7 Z8700 yongaya sahip olan SyncPhone Pro, 5.4” ekrana sahip. Model ayrıca dünyada ilk 8GB RAM’i bünyesinde barındırıyor. 128GB dahili depolama alanı sunan modelin hafızası ayrıca MicroSD kart ile arttırılabiliyor. 20MP kameranın yer aldığı model tamamı metal gövdeye, Dual-LTE-GSM, WiFi, Bluetooth bağlantı birimlerine ve stylus kaleme sahip. SyncPhone Pro’ya sahip olabilmek için ise 499 Dolar‘ı gözden çıkarmanız gerek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.