Thor Ragnarok'dan Yeni Harika-Süper-Über Fragman!


Etkileyici

Bildiğiniz gibi Thor, Captain America: Civil War’da maalesef yoktu zira o dönemde Asgard’da işler Thor için hiçte iyi gitmiyordu. Thor: Ragnarok’un Comic-Con’da yayınlanan yeni fragmanı bize neler olduğunu ve olacağını gösteriyor ve etkileyici sahneleri ile bir kez daha ilgileri üzerine çekiyor.
Justice League ile beni aynı düzeyde yani oldukça etkileyen Thor: Ragnarok‘da ölüm tanrıçası Hela‘nın Asgardı işgal edecek ve Thor’un kimsenin kaldıramadığı ancak sadece asansör gibi layık olanların kaldırabileceği Mjölnir  çekicini parçalayacak. Thor, evrenin uzak bir köşesinde esaret altına girecek ve gladyatör gibi hayatı için savaşacak. Fakat bu sırada evine dönüp, topraklarını kurtarması gerektiğini de bilmekte. Burada, esarete düştüğü yerde kendisine bir ekip kurarak evini kurtarmak için yola koyulacak.
Kısa saçlarıyla daha eğlenceli şekilde göreceğimiz Thor’un ekibinde daha konuşkan Hulk, Loki ve Valkyrie yer alacak. Film, 3 Kasım’da vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.