Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi için Son Tarih 31 Aralık, Elinizi Çabuk Tutun!


Çabuk Microsoft görmeden

Microsoft, Windows 10’un çıkışından bu yana hatta son Fall Creators Update güncellemesinden sonra bile yardımcı teknolojileri kullanan müşterilerinin ücretsiz bir şekilde Windows 10’a geçmelerine izin veriyordu. Görünen o ki Microsoft, 31 Aralık 2017 tarihi itibarıyla bu programı sonlandırıyor. Böylece artık hiç kimse ücretsiz bir şekilde Windows 10 yükseltmesi yapamayacak.
Windows 10, Temmuz 2015’te piyasaya çıkmıştı ve Microsoft, 12 ay boyunca Windows 7 ve 8 kullanan herkesin ücretsiz bir şekilde Windows 10’a yükseltme yapabilmesine izin vermiştir. 12 ay dolduğunda firma sadece erişilebilirlik özelliklerini kullanan kullanıcıların ücretsiz olarak Windows 10’a geçiş yapmasına izin vermeye devam etti- 31 Aralık’a kadar.

Ancak, bu işlem herhangi bir doğrulama gerektirmediği için esasında Windows 7 ve 8.1 kullanıcılarının tamamı dilerlerse bu açıktan faydalanarak sistemlerini Windows 10’a yükseltebilir. Yani, Windows 10, 31 Aralık’a kadar hala tamamen ücretsiz durumda.
Bu neredeyse 2 aylık süre de Windows 10’a geçebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Windows 10’a ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yükseltme için TIKLAYIN

#Kaynak; Microsoft


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.