Ülkemizde iPhone 6s ve 6S Plus Kontratlı Fiyatları Dudak Uçuklattı


Geçtiğimiz zaman zarfında ülkemizde satışa çıkan iPhone 6s ve İphone 6s Plus fiyatları ile tepki toplasa da oldukça ilgi ile karşılanmıştı. Cihazların satışa sunulmasıyla birlikte operatörler de kontratlı fiyatlarını açıklamaya başladı. Turkcell tarafında fiyatlar 8300 TL dolaylarına çıkarken Vodafone’da ise durum benzer.
Turkcell kanadında 128GB iPhone 6s fiyatları 7850₺ civarına kadar çıkmakla birlikte 128GB iPhone 6s Plus fiyatları ise 8327₺ fiyata çıkıyor. Vodafone tarafında cihazların tüm varyasyonları eklenmemiş ancak 16GB iPhone 6s 5760₺, 16GB iPhone 6s Plus fiyatları ise 6360₺ dolaylarını görüyor. Ancak hemen karamsar olmayın harika 2 iyi haberim var.

  • 1) Bunlar tavan fiyatlarıdır
  • 2) Tüm ürünler ücretsiz kargo seçeneğine sahiptir.

24 ay boyunca tarifeye ek olarak ödenecek olan fiyatlar akıl kari değil. Zira taksitiniz bitmeden iPhone 7 çıkmış olacak ve taksit bitiminde ödediğiniz tutarı göz önüne aldığımızda düşük bir fiyat olmadığını görüyoruz. Hatta ödediğiniz fiyat ile iki tane peşin olarak iPhone 6s almak mümkün. Ama yok ben fiyat detaylarını merak ediyorum derseniz aşağıdan linklere ulaşabilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.