Üst Seviye Meizu PRO 5 Geliyor


Bildiğiniz gibi Meizu son dönemde MX4 modeli ile ses getirmişti. Bu seriden sonra daha güçlü olan MX4 Pro modeli takip etmişti. Firmanın MX5 modelini tanıtmasından sonra gözler yeni model olan MX5 Pro’ya çevrilmişti ancak yapılan açıklamalar böyle bir modelin gelmeyeceğini göstermekte.
Meizu-holds-press-conference-to-introduce-the-new-PRO-brand
Meizu yöneticisi Ni Lan yaptığı açıklamada Meizu PRO adı altında yeni bir seri başlatacaklarını belirtti. Bu serinin geliş sebebi olarak ise pazarda bulunan güçlü cihazların karışık bir sisteminin olması gösterildi. Piyasada bulunan tepe modellerinin çok güçlü olduğu ancak kullanıcıların kafasını karıştırdığını dile getiren Ni Lan, yeni serilerinde kullanıcı deneyiminin üzerine yoğunlaşacaklarını, daha basit bir cihaz ile pazara gireceklerini belirtti.
The-halls-at-Meizu-tease-the-next-flagship
Meizu PRO 5 modeline dönecek olursak gelen bilgilere göre cihazın oldukça güçlü olacağını görüyoruz. 5.5” FULL HD ekran, Helio X20 veya Exynos 7420 yongaseti, 3/4GB RAM, 32/64GB depolama alanı, 21MP arka kamera ve 3000 mAh batarya ile gelmesi beklenen modelin 25 Eylül 2015‘de tanıtılacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.