WD, Yeni Depolama Çözümlerini Tanıttı! | Dijitaller

WD, Yeni Depolama Çözümlerini Tanıttı!


Güzel şeylermiş

Western Digital (WD) ve onun satın aldığı SanDisk ortak bir etkinlikte yeni nesil depolama çözümlerini tanıttı. Farklı kitleleri hedefleyen yeni çözümler ise şunlar; WD My Cloud Home, SanDisk iXpand Base ve SanDisk Ultra 400GB microSD 

WD My Cloud Home adından da anlaşılacağı gibi bulutu evinize taşıyor. Harici depolama biri olarak boy gösteren cihaz uzaktan erişim imkanları sayesinde bir NAS’a dönüşüyor ve kişisel verilerinizin kontrolünü tamamen size bırakıyor. Entegre Wi-Fi yönlendiricisi ile dikkat çeken cihaz farklı depolama kapasitelerine de sahip. Buna ek olarak WD My Cloud Home Duo adından bir başka ürün daha duyuruldu. Duo modeli daha fazla kapasite ve güvenlik isteyenlere yönelik olacak. My Cloud Home; 2TB, 3TB, 4TB, 6TB, ve 8TB, My Cloud Home Duo ise; 4TB, 6TB, 8TB, 12TB, 16TB, ve 20TB kapasitelere sahip. Standart modelin başlangıç fiyatı 249 Dolar, Duo modelininki ise 509 Dolar.

SanDisk iXpand Base ise Apple kullanıcılarına yönelik durumda. iPhone kullanıcılarına kablosuz şarj ve veri yedekleme yeteneği katan cihaz 32 GB ile 256 GB arasında farklı depolama kapasitesi sunuyor. 15W çıkış gücü sayesinde kablosuz olarak hızlı şarj sunabilen iXpand Base, Amozon üzerinde 100 Dolar’a bulunabiliyor.

SanDisk Ultra 400GB microSD ise adındanda anlaşılacağı üzere bir microSD kart. microSD desteği olan tüm cihazlarda kullanılabilen kart UHS-1 standardını bizlere sunuyor. Bu kart ile 40 saate kadar Full HD video kaydı alabilirsiniz.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WD, Yeni Depolama Çözümlerini Tanıttı!

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz