Windows 10 Mobile Alacak Telefonlar Belli Oldu


Geçtiğimiz günlerde sitemizde Windows 10 hakkında yazılarımızı ve rehberlerimizi sizlere sunmuştuk ve Windows 10’a geçişinizde sizlere yardımcı olmuştuk. Microsoft için iyi bir sürüm oldu gibi görünen Windows 10’a geçişler devam ededursun, Windows Phone kullanıcıları yeni sürümün yollarını gözlemeye başladı. Bugün yapılan açıklama ile müjdeli haber geldi ve ilk olarak Windows 10 Mobile sürümünü alacak cihazlar listesi paylaşıldı.
Kasım ayına kadar bu 10 cihazın güncellemeye kavuşması bekleniyor. Kasım ayından sonra ise zamanla tüm Lumia telefonlar Windows 10 Mobil’a geçiş yapacaklar. İlk güncellemeyi alacak cihazlar ise Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730, Lumia 830 ve Lumia 930 olacak.  Dikkatinizi çektiyse cihazların 5 tanesi Microsoft Lumia diğer 5 tanesi ise Nokia Lumia modelleri. Tüm modellerin güncellemesi Microsoft’un imajı için oldukça iyi bir durum. 

Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.