Windows 10'a yamalar kapıda


Büyük bir heyecanla beklenen Windows 10‘un dün dağıtıma başlanmasıyla internet alemi hareketli günler yaşadı. Windows 10’u başarıyla kurabilenlerin yanında başarısız olanlar, saatlerce bilgisayarının başında bekleyenler oldu. Tüm bunlar bir kenara dursun her yeni işletim sistemi beraberinde yeni sorunlar getiriyor. Windows 10 çok fazla sorunla gelmese de ufak tefek hatalar Microsoft’u yaklaşık 1 GB boyutunda bir yama hazırlamaya itmiş görünüyor.
Yeni işletim sisteminin üzerine çok düşen Microsoft, kullanıcılarına sorunsuz bir deneyim yaşatmak için elini çabuk tutuyor. İlk olarak WinBeta sitesinde görülen haberde Microsoft’un performans iyileştirmesi içeren güncelleme linkleri yayınlandı. İlk gün yamasının ardından şimdilerde ise Microsoft’un yine büyük çaplı bir güncelleme hazırladığı konuşuluyor.
Sorunsuz bir Windows 10 deneyimi yaşamak isteyenlerin acele etmeyip bir süre beklemesinde fayda var. Yine de illa Windows 10’a geçmek isteyen varsa onları kullanımlarını çok olumsuz etkileyecek sorunlar beklemiyor. İçleri rahat olsun.
 


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.