Xbox One X Stokları Tükendi, En Hızlı Satılan Xbox Konsolu!


Microsoft seviniyor

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en güçlü konsol olan Microsoft’un Xbox One X’i bunu satışlarıyla da kanıtlıyor. Haziran ayında çıkan ve geçtiğimiz Pazar günü ön siparişe açılan Xbox One X’in aradan sadece 5 gün geçmesine rağmen stoklarının tükendiği açıklandı.
Xbox oyun konsolu tarihindeki en hızlı satış olarak kayıtlara geçen One X, Microsoft’un yüzünün gülmesine yetti. Açıklama yapan yetkililer dünyanı dört bir yanında satışta olan konsolun birçok ülkede stoklarının erdiğini belirtirken şimdilik yeni stokların gelme tarihi açıklanmadı ancak önümüzdeki ay işaret ediliyor.
Bununla birlikte ön siparişte olan konsolun Project Scorpio adındaki Limited Edition olduğunu da belirtelim. 500 Dolar değerindeki Xbox One X Project Scorpio’nun ayrıca ön sipariş rakamları açıklanmış değil, neden açıklanmadığı bilinmiyor.
7 Kasım tarihinde erişilebilir olacak olan Xbox One X için 100 den fazla yeni ve mevcut oyunun geleceği taahhüt ediliyor.
#Kaynak; Xbox


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir