Xiaomi Mi 6 Görseli Ortaya Çıktı


Çin’in dev üreticisi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 6’ya ait görsel ortaya çıktı. Sızıntı sayesinde cihazın tasarımını ve kameralarını görmüş olduk. Kameralar diyoruz zira Xiaomi’de çift kamera furyasına katılmış durumda.

Xiaomi Mi 6 hakkında ortaya çıkan önceki bilgilerde cihaza ait bazı teknik bilgilere ışık tutulmuştu. Kısa süre önce gelen Mi 6’ya ait basın görseli sayesinde tasarım ve diğer detaylar hakkında da kafamızdaki soru işaretleri ortadan kalkmış oldu.
11 Nisan tarihinde tanıtılacak olan ve oval hatları ile dikkat çeken Xiaomi Mi 6, ayrıca çift kamera sistemine de sahip olacak. Kameralar hakkında herhangi bir teknik veri ise elimizde bulunmuyor. Öte yandan cihazın diğer teknik özellikleri arasında Snapdragon 821 (yada Helio X30), 6 GB RAM, 256 GB depolama alanı bulunuyor. Ek olarak Snapdragon 835‘e sahip üst konfigürasyonlu bir model de tanıtılabilir.
Kaynak; GsmAreana


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir