Xiaomi Mi Mix 3, Çentiksiz Ekran ve Çıkabilir Ön Kamera İle Gelebilir


Çentiksiz ekran…


Xiaomi Mi Mix 3 için sızıntılar devam ediyor. Tasarımıyla yine adından söz ettirecekmiş gibi börünen telefonun yeni sızan görüntüsünde ise ön kamera detayı dikkatleri çekiyor.

Xiaomi Mi Mix 3, donanımıyla zaten en tepeye oynayacak bir telefon fakat tasarım bakımından da yine zirvelere doğru gidiyor. Tamamen çerçevesiz ve çentiksiz bir ön paneli bize sunacakmış gibi börünen Xiaomi, buna ek olarak 2015 yılında aldığı üst taraftan açılıp kapanan (pop-up) ön kamera patentini Mi Mix 3 ile geçeğe dökecek. Açılıp kapanan kamera sisteminin içinde ayrıca flaş da yer alacak.

Öte yandan Mi Mix 3, en güçlü yonga olan Snapdragon 845 ile donatılacak. Bir diğer yeni modalardan birisi olan ekrana entegre parmak izi tarayıcı da yine farklı özelliklerden birisi olacak.

Bu arada açılıp kapanan ön kamerayı daha önce Vivo Nex‘de görmüştük. Muhtemelen Mi Mix 3’de aynı benzer sistemi kullanacak. Sistemin nasıl çalıştığını ise hemen alttaki GIF’ten görebilirsiniz.

#Kaynak; Gizmochina


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir