Xiaomi Mi Mix Nano Geliyor


Belkide son dönenim en ses getiren ve hayranlık uyandıran telefonu olan Xiaomi Mi Mix, tüketiciler tarafından oldukça iyi karşılanmıştı ve satışa çıkar çıkmaz stoklar  tükenmişti. Fakat her ne kadar çerçevesiz olsa da 6.4 inç ekran yine de büyük bir boyut. Firma bunu görmüş olacak ki daha küçük model olan Mi Mix Nano‘yu hazırlamaya başlamış durumda.


Gelen sızıntılara göre Mi Mix Nano’nun 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor. Weibo kaynaklarına göre cihaza yine Snapdragon 821 yongası güç verecek ve 4 GB RAM ile desteklenecek. 64 GB dahili depolama alanı ile gelmesini beklediğimiz atom karınca, Android 6.0 ve MIUI 8 ile kutudan çıkacak, en azından sızan görseller bize bunu söylüyor.

Cihaz hakkında şimdilik tüm bildiklerimiz bu kadar. Henüz bir fiyat veya çıkış tarihi konusunda ortada bir bilgi bulunmuyor. Yeni detaylar çıktığında sizleri haberdar edeceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.