Xiaomi Redmi Note 6 Pro Tanıtım Öncesi Satışa Çıktı


Bi’ tanıtsaydık keşke


Xiaomi Redmi Note 6 Pro‘nun tanıtımını biz beklerken telefon çoktan video incelemelerine ve satışa çıkmış durumda. AliExpress’de Global sürümünün satışa çıkarıldığı telefonun özellikleri de burada gözler önüne serilmiş durumda.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro, bazı söylentilerin aksine Snapdragon 660 ile değil de Snapdragon 636 yongasıyla listeleniyor. 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanının eşlik ettiği bu modelde microSD kart desteği de yer alıyor. Ancak cihazın 4 GB RAM ve 64 GB depolama modelinin de olacağını belirtelim.

Öte yandan 6.26 inç büyüklüğünde çentikli FullHD+ 19:9 ekran ile gelen modelin arkasında 12 MP + 5 MP çift kamera yer alırken ön tarafta ise 20 MP + 2 MP kamera kurulumu bulunuyor. İşletim sistemi taraftında Android Oreo üzerinde  çalışan MIUI 9 yer alıyor. 4000 mAh batarya ile desteklenen telefonun listelenen fiyatı ise 171 € / 200 dolar.

#Kaynak: GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir