Xiaomi Redmi Serisi 110 Milyon Sattı!


Çin’in teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefon pazarında söz sahibi olan bir firma konumunda. Özellikle uygun fiyatlı telefon modelleri ile dikkat çeken Xiaomi, bu modellerinde sunduğu performans ile de takdir topluyor. Öyle ki bunları satış rakamları da destekliyor.
Redmi adı altında satışa çıkan ilk telefondan bu yana 3 yıl geçmiş durumda. Bu süre zarfında daha bir çok model bu seriye katılmıştı. Firmadan yapılan açıklamaya göre seri, 3 yılda 110 Milyon satışa imza atmış. Redmi, Redmi Note, Redmi Pro ve son olarak Redmi 3s ile fiyat performans konusunda çok iyi bir denge yakalayan Xiaomi, bu serisinden daha çok ekmek yiyecek gibi görünüyor. Xiaomi elbette sadece uygun fiyatlı modeller yapmıyor. Firmanın Mi adı altında amiral gemileri de bulunuyor ve onlarda iyi satıyor. Ancak bir Redmi değiller tabi.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.