Xiaomi'nin Android One Telefonu Mi A1 Görüntülendi!


MIUI’sız

Xiaomi‘nin aslında bir süredir Google ile birlikte Android One kapsamında bir telefon hakkında çalıştığını biliyoruz. İlk elde ettiğimiz bilgilerde bu telefonun içinde saf Android çalışan Xiaomi Mi 5X olduğunu söylemiştik. Fakat görünen o ki yeni bilgiler yeni bir telefonu işaret ediyor.
Son gelen bilgilere göre firmanın Android One akıllı telefonu Xiaomi Mi A1 olarak adlandırılacak. Enteresan olan ise ortaya çıkan görsellerde cihazın kavisli çerçevesiz ekrana sahip olduğunun görülmesi. Normalde Android One cihazlar uygun fiyatlı ve ortalama kalitede olan cihazlar ancak Mi A1’in premium bir tasarıma sahip olduğu görülüyor.


Bununla birlikte hemen üstte yer alan ilk fotoğrafa baktığımızda Xiaomi’nin websitesinde Mi A1‘in adını görüyoruz. Üzücü olan ise cihaz hakkında herhangi bir çıkış tarihi ve bununla birlikte fiyat bilgisi ve teknik özellikleri bilmememiz. Bu sızıntı habere kuşkuyla yaklaşma daha doğru olabilir.
#Kaynak; Gsmarena Weibo


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; mr.metinakpin[email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir