Yeni Batman Filminin Çekimleri 2017'de Başlıyor


Bildiğiniz gibi DC sinematik evreninde Batman karakterini Ben Affleck canlandırıyor. Çoğu kişi tarafından karaktere tam oturduğu düşünülen Ben Affleck arıca yeni Batman filminin yönetmeni koltuğunda da olacak. Ben Affleck’in son açıklamalarına bakacak olursak şuan için senaryo üzerinde çalışılıyor ve ayrıca kendisi ”Batman filminin adı belli oldu” türü haberlerinede aldırış edilmemesini söylüyor.
deathstroke-joe-manganiello-batman-1500-x-750
Öte yandan filmde kötü karakter Deathstroke’u canlandıracak olan Joe Manganiello, verdiği bir ropörtajından yeni Batman filminin çekimlerinin 2017 yılının ilk döneminde – muhtemelen Mart – başlayacağını açıkladı. Fazla bir detaya girmeyen Manganiello, senaryo konusuna da değinmedi.
Belirtmemiz gerekirki filmin henüz resmi adı ve net vizyon tarihini bilmiyoruz ama çok büyük bir ihtimalle 2018 yılında vizyonda olacaktır. DC’nin sinema evrenin çok iyi bir giriş yaptığını söyleyemeyiz ancak Batman filmi her zaman iyi olur. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir