Yeni Bir Doom'a Var mısın?


Yıllar yıllar önce id Software‘in geliştirdiği 2004 yapımı Doom 3 oyunculuk açısından çok önemli bir noktaydı. Şimdi aradan 11 yıl geçti ve id Software yeni Doom ile karşımızda. Yeni Doom geleneklerinden kopmadı elbette yine birbirinden güzel silahlar ve yaratıklar hala oyunda mevcut.

Oyunun grafikleri başarılı görünüyor ve oyun 60 FPS değerinde çalışıyor. Ayrıca oyun olabildiğince diyaloglardan, sinematik sahnelerden arındırılmış durumda. Bu da oyunu çok daha hızlı ve aksiyonu daha üst noktada yaşamamıza neden oluyor. Unutmadan oyun Mars‘ta bulunan Union Aero Space üssünde geçiyor. Tekrardan uzayda olmak güzel bir his olacaktır. Yeni Doom için biraz daha beklemeniz gerekiyor zira oyun 2016‘nın ilkbahar aylarında raflarda yerini alacak ve PC, Xbox One, Play Station 4 platformlarında çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun minik bir oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler.
https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir