Yeni Microsoft Band Tanıtıldı


Microsoft bugün düzenlediği etkinlik kapsamında yeni bilekliği olan Microsoft Band‘ı tanıttı. Daha sağlıklı bir yaşam sürdürülmesi için donatılan Microsoft Band, aynı zamanda uygun fiyatı ile kalbinize de yararlı.
Bünyesinde bulundurduğu ekranı Gorilla Glass 3 ile korunan cihazın  Cortana entegrasyonu, GPS, bildirimleri gösterme, barometre, kalp ritim ölçer, UV monitör, kalori ölçer ve uyku takibi gibi özellikleri bulunuyor. Özellikle Cortana entegrasyonu son derece başarılı bir hamle. Microsoft Health uygulaması ile sizleri takip eden cihaz ayrıntılı bir aktivite bildirimini size gösteriyor, öyle ki maksimum oksijen alınımı bile kontrol ediliyor.
microsoft-band-2-leak-630Microsoft Band sahip olduğu özellikler kadar fiyatıyla da beğeni topluyor. Windows Phone (Windows 10 Mobile) başta olmak üzere Android ve iOS platformlarında da kullanılabilen cihaz 30 Ekim tarihinde 249$ fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Ayrıca bugün itibari ile ön siparişe açılmış durumda.
https://www.youtube.com/watch?v=DBmKfkReBC4


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.