Yeni Need For Speed Duyuruldu; İlk Detaylar Paylaşıldı


En başarılı oyun serilerinden olan Need For Speed’e bir zincir daha ekleniyor. Electronic Arts ve Ghost Games, yeni Need For Speed’i bu yıl içerisinde piyasaya sürecek.

Electronic Arts ve Ghost Games ortaklığı bildiğiniz gibi bizlere 2015 senesinde ”Need For Speed” adlı oyunu vermişti. Güçlü modifiye ve grafikleri ile memnun etse de sürekli online zorunluluğunun olması ve içeriklerinin yetersiz olmasıyla beklentiyi tam karşılayamamıştı.
Need For Speed 2017‘nin yapımcısı olan Ghost Games bugün önemli açıklamalarda bulundu. İlk önemli detay, yeni oyun bu yıl içerisinde çıkışını yapacak. Bildiğiniz gibi EA, artık her yıl bir NFS çıkarmaktan vazgeçmişti. Öte yandan yeni NFS hakkında birkaç genel detay daha paylaşıldı. Bunların arasında en önemlisi ise artık oyun offline olarak da oynanabilecek.

Modifiye tarafındaysa önceki oyuna benzer ancak daha güçlendirilmiş bir sistem getirilecek. Serinin önceki oyunlarında benzer şekilde polisler de yine oyunda olacak ve sizleri amansızca kovalayacak. Ek olarak sadece aracı geliştirmenin yanı sıra sürücü gelişimi de artık önemli bir rol oynayacak.
Electronic Arts ve Ghost Games oyun hakkında daha fazla bilgiyi E3 öncesi gerçekleşecek olan EA Play 2017 etkinliğinde açıklayacak. Bu etkinlik 10 Haziran’da 22.00’da başlayacak.
Kaynak; NeedForSpeed


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.