Yeni Nokia 3310 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu


Geçtiğimiz MWC fuarının sükse yaratan olaylarından biri olan efsane telefon 3310‘un kuşkusuz geri dönüşü oldu. Modernize edilmiş tasarımın yanında kopulmayan bağları ve makyajlanmış Yılan oyunu ve diğer geliştirmeler Nokia 3310’u cazip kılıyor.
Şahsen elbette bu telefonu birincil telefon olarak kullanacak kişi sayısı çok olmayacak ancak yaşlılar için belki bir çözüm olabilir. Onun dışında nostalji için satın alacak çok kişi vardır ve kullanmayı, denemeyi merak eden binlerce insanın hazırda beklediğine de eminim. Bu bağlamda Nokia Türkiye CEO’su Murat Kırçuval verdiği açıklamada Nokia 3310’un Türkiye pazarına dünyanın geri kalanı ile aynı zamanda gireceğini yani yılın ikinci çeyreğinde satın alınabilir olacağını belirti.

Nokia 3310’un uygun bir fiyata sahip olacağını belirten Kırçıval, ülkemizdeki yerlileşme çalışmalarına da destek verdiklerini dile getiriyor; “Türkiye dinamik bir pazar olduğu için şartlara uymak zorundasınız. Yerlileşme çalışmaları noktasında da önümüzdeki gelişmelere göre çalışmalarımızın artarak devam ettirilmesini hedefliyoruz.”


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.