Yeni Opera Sürümünde, Whatsapp ve Messenger Kısa Yolu Geldi


Yaptığı yenilikler ile kullanıcı sayısını arttırmaya çalışan Opera, yeni bir özelliği daha devreye soktu. Yeni sürümünde popüler mesajlaşma uygulamalarının kısa yolları tarayıcıya eklendi.

Tarayıcı pazarından aslan payını elinde tutan Google Chrome ve onun arkasında İE ve Mozilla yer alıyor. Opera ise aralarından sıyrılmaya niyetli. Son sürümlerinde tarayıcısına gömülü ücretsiz VPN ve reklam engelleyici hizmetini veren Opera, şimdide popüler mesajlaşma uygulamalarının kısa yollarını bünyesine katıyor.
Milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp, Messenger ve Telegram artık Opera’nın Sidebar kısmında kısa yol şeklinde hizmetinizde. Bu sayede sadece tek platformdan diğer ihtiyaçlarınızı da hızlı bir şekilde karşılamış oluyorsunuz. Tabi Internet deneyiminiz sürekli gelen mesaj bildirimleriyle bölünsün istemeyiz. Bu da düşünülmüş ve sessize alma özelliği de getirilmiş.
Opera’nın 45.0 yani son sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.