Yenilenmiş Note 7'nin Fiyatı Oldukça Uygun Olabilir


Samsung Galaxy Note 7 faciasını artık duymayan kalmadı ve unutuldu diyebiliriz. Fakat Note 7’yi unutmayan birisi var; Samsung

Samsung, Galaxy Note 7’nin tekrar canlanacağını birkaç hafta önce resmen doğrulamıştı. Bugün ise cihazın fiyatlandırması hakkında elimizde yeni bilgiler ulaştı. Gelen son bilgilere göre yenilenmiş Galaxy Note 7’nin fiyatı orijinaline göre neredeyse %50 daha ucuz olacak.
 
Yenilenmiş Galaxy Note 7’nin henüz resmi olarak çıkış tarihi ve fiyat bilgisi yok ancak Samsung, cihazı Galaxy Note 8’in tanıtımından daha önce piyasaya sürmeyi planlıyor. Fiyat noktasında ise daha önceleri  620$ civarında bir fiyattan bahsediliyordu ancak yeni bilgiye göre cihazın %50 daha ucuz yani 440 Dolar civarında bir fiyata sahip olacağı belirtiliyor.
Çok sayıda sızıntıya göre, Galaxy Note7R olarak adlandırılan yeni cihaz orijinal cihazdan farklı olarak 3200mAh batarya ve Android 7.0 Nougat ile gelecek. Bunun dışındaki teknik özelliklerin aynı olacağını düşünüyoruz. Son olarak Samsung’un Note 7R’yi global pazarda mı yoksa belirli bölgelerde mi satacağı da tam olarak kesin değil.
Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.