YotaPhone 3 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu


Çift ekranlı bir YotaPhone daha.

YotaPhone 3, oldukça sessiz bir şekilde Kuzey Çin’de düzenlenen bir etkinlik kapsamında duyuruldu. Model, önceki YotaPhone ve YoutaPhone 2’nin tamamen davamı niteliğinde olacak. Seriden alışkın olduğumuz şekilde yine arka tarafında E-İnk ikincil ekran bulunacak. YotaPhone 3’ün ana ekranı ise AMOLED olarak karşımıza çıkacak.
Açıklananlara göre YotaPhone 3, bu sonbaharda Rusya ve Çin’de satışa sunulacak. Çift ekranlı akıllı telefon 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama alanına sahip olacak. 64 GB model 350 Dolar, 128 GB model ise 450 Dolar fiyat etiketiyle kendisine müşteri arayacak.Telefonu geliştiren şirket Yota Devices ise ne yazık ki daha fazla detay vermedi. Zaten firma, geçtiğimiz Nisan ayında da YotaPhone 3’e ait görseli yine sessiz sedasız paylaşmıştı. Sanırım telefonu yapıyorlar ancak satmayı istemiyorlar. Bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum zira YotaPhone artık 3. nesle terfi ediyor ve tam anlamıyla global pazara çıkabilmiş değil. YotaPhone 3 ile de bu geleneğin bozulmasına pek olumlu bakılmıyor.
İlerleyen güncelerde Yota Devices’den daha fazla detay geldiğinde sizlerle bunu paylaşacağız.
O zamana kadar, sizi Dijitaller Akış’a ve Şuradan da daha fazla bilgi almaya davet edelim.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.