ZTE Axon 7 Global Pazara Çıkıyor, İşte Fiyat ve Detaylar


Çin’in teknoloji devlerinden biri olan ZTE geçtiğimiz Mayıs ayında ZTE Axon 7 modelini tanıtmıştı. Oldukça güçlü özellikler ile donatılan cihaz kısa süre önce yapılan etkinlik ile kapılarını küresel pazara açtı. Elde ettiğimiz bilgilere göre Axon 7, bugün itibariyle Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Birleşik Krallık’ta satışa çıkmış durumda.
ZTE Axon 7’nin fiyatı ise Birleşik Krallık’ta 359£ olarak belirlenirken diğer ülkelerde ise 450€ olarak belirlenmiş durumda. Cihazı ön sipariş ile satın alan kullanıcılar ise 25-30 Temmuz tarihlerinde cihazlarına kavuşacaklar. Axon 7’nin teknik detaylarına baktığımız 5.5 inçlik AMOLED ekranı görüyoruz. Ekran Quad HD çözünürlüğe sahipken cihaz Snapdragon 820 yongası ile destekleniyor. 4/6GB RAM ve 64/128GB depolama seçenekleri ile gelen cihaz Samsung ISOCELL 20MP arka ve 8MP ön kamera ile donatılmış. Ana kamera 4K 30FPS video kaydı yapabiliyor. Tüm bunlar 3140mAh batarya ile desteklenmiş.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.