ZTE Axon Watch Tanıtıldı


ZTE kısa süre önce tanıttığı Axon akıllı telefonlarının yanında bir de akıllı saat olan Axon Watch‘ı tanıttı. Kaliteli malzeme ve göze hoş gelen tasarımı ile dikkat çekmeyi başaran saat diğer akıllı saatlerden bir kaç özelliği ile ayrılıyor.
zte-axon-watch
İşletim sisteminde Andorid tabanlı TencentOS‘u kullanan modelin Android Wear desteği bulunmuyor. TencentOS, WeChat’in de geliştiricisi olan Tencent Holding tarafından geliştiriliyor. Donanım tarafında ise 1.4” AMOLED yuvarlak safir ekran bizleri karşılıyor ve bu ekran 400×400 çözünürlüğünde çalışıyor.  Bunun yanında Axon Watch,1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 400 (APQ8026) işlemci, 4GB depolama alanı, 512MB RAM, 300 mAh batarya ve Bluetooth 4.1 özelliklerini taşıyor. Ayrıca modelde IP67 sertifikası da bulunmakta. Bu sayede suyun 1 metre altına dalış yapabilmeniz mümkün. Ürün kısa süre içinde Çin’de satışa çıkacak. Satış fiyatı ve Çin dışında satılacak ülkeler belirsizliğini koruyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir