ZTE Nubia Z9 Ve 8 GB RAM


ZTE‘nin yeni tepe modelinin 6 Mayıs tarihinde duyurulması bekleniyor. Fakat şimdiden Nubia Z9 modeli için oldukça ilginç iddialar ortaya atılmış durumda. Söylenenlere göre Nubia Z9, 8 GB RAM ve 3.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bir işlemci ile gelecek.
ZTE-Nubia-Z9-Max-Z9-mini-back
Çin pazarında söz sahibi olan firma geçtiğimiz zaman zarfında Nubia Z9 Max ve Mini modellerini tanıtmıştı. Bu zaman zarfında beklentileri arttıran firma Nubia Z9 için talep yaratmaya çalışmıştı. 6 Mayıs tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılması beklenen modelde 8 GB RAM ve 3.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bir işlemci bulunması bekleniyor. İşlemci hakkında henüz bir isim belirtilmiş değil bununla birlikte cihazın ekranı 5.15” boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde olacak. Çerçevelerinde olabildiğince ince olacağı söyleniyor. 147,38mm x 68,34mm x 8,94mm boyutlarına sahip olan model 180 gr ağırlığa sahip. Genel anlamda biraz ağır olduğunu söylemeliyiz.
gsmarena_001
Kamera tarafında ise arka tarafta 16 Megapixel çözünürlüğünde bir kamera konumlandırılan modelde ön yüzde ise kamera 8 Megapixel çözünürlüğünde. Fakat kameraların detayları hakkında bir bilgi henüz mevcut değil. Android 5.0 Lollipop ile gelecek olan Nubia Z9, 3000 mAh boyutunda ki batarya ile rahat bir günü çıkarmasını bekliyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.