Enpara-İninal-Paypal Kart Kıyaslaması


Değerli Dijitaller Takipçileri,
Başlık size daha önceden tanıdık geliyor olabilir çünkü bundan yaklaşık 1 sene önce bu üç kartı kıyasladığımız bir video çekmiştik. Bankacılık sektörü giderek geliştiği ve hızla değiştiği için o videomuz içerisinde vermiş olduğumuz bilgilerde malumunuz güncelliğini yitirmişti. Sizden gelen talep doğrultusunda son durumu inceleyerek tekrar bir video çekmek istedik. Bu videomuz da yine Enpara, İninal ve Paypal kartları arasında kıyaslamalar yapıyoruz. Sadece bilgilerden oluştuğu için bazılarınız için sıkıcı gelebilir ama bu üç kart hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlarımızında bir hayli işini görmüş olacağız. İzlediğiniz için teşekkür ederiz.


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Enpara ile başka atmden para yükleyebileceğimiz konusunda emin misiniz? Çünkü imza için gelen temsilci öyle birşey olmadığını söyledi ve bende en son 1 ay önce başka atmden yatırmayı denedim dedigi gibi olmadı. Videoda yapıldığını söylediniz de.

    1. Ufak bir yanlışlık olmuş olabilir. Para yatırma değilde, para çekme işlemi diğer ATMler üzerinden 5TL işlem ücretiyle gerçekleştirilebiliyor.