Yeni projemiz olan “Dijitaller” den hepinize kocaman bir merhaba!
Neleri amaçlıyoruz? Neler yapacağız? Kimlere hitap ediyoruz? Sorularından daha çok, aklınıza takılan başka bir soru olduğunu düşünüyorum. “Neden Dijitaller?”  O yüzden önce adımızın nereden geldiğini sizlere açıklamak istiyoruz.
Dijital-ler yani dijital olanlar manasına gelmekte. Dijital yazılar, dijital kafada yazarlar. Günümüz standartlarına uygun dijital haberler ve nicelerini bünyemizde barındıracağımız için bu adı seçmek istedik.

Neyi Amaçlıyoruz?

Teknolojiyi etkin kullanma seviyesini arttırmak, ürünleri detaylı inceleyerek kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak. Piyasaya ait notları kendi yorumumuzla, ne gibi etki yaratacağı hakkında öngörüler de bulunmak. “Gerekli mi? Değil mi?” konularıyla beraber bu zamana kadar alışıla gelmiş tabuları yıkmak ve gerçekten sorgulanmasını sağlamak. Teknolojiye dair güncel haberleri iletmek. “Nasıl Yapılır?” konuları ile neyin nasıl yapılacağından, en uyuz problemlerin bile bir çözümü olduğunun altını çizeceğiz. Biz buna aynı zamanda “Rehber” diyoruz.
Kısacası bizler, saf bilgiyi amaçlıyoruz. Teknolojiden daha da fazla faydalanmanızı. Paranızı neye harcadığınızı veya harcayacağınızı göstermek istiyoruz.

Kime Hitap Ediyoruz?

Yalın bir dille, basit ve kademeli anlatımlarla her yaş kitlesine ve teknoloji müptelalarından tutunda, teknolojiden fazla anlamayan her iki insan kitlesine de hitap ediyoruz. Çözümleri olabildiğince sade, bilgiyi olabildiğince sek aktarmaya çalışıyoruz. Böylece herhangi bir konuya yabancı olsanız bile, zorlanmadan bizleri takip edip, sorunlarınızı çözebilir ve teknolojiye dair gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
Hitap kitlemiz; herkes!
Dijitaller’e hoşgeldiniz!

Ekibimiz

Kurucular

Serhat YÜCEL

Editörler

Ahmet ÖZER

Emre GİRGİN

Metin AKPINAR

Tahsin ÖZYER

Grafiker

Emre GİRGİN

Alt Yapı Sorumlusu

Serhat Yücel

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Merhaba.
      Mail kutusuna baktığımda yeni gönderilmiş bir mail görmedim.
      En son 25 Ocak tarihinde gönderdiğiniz mail gözüküyor.