Red Dead Redemption 2 Ertelendi


Son derece popüler western oyun serisinin ikincisi olan Red Dead Redemption 2, ne yazık ki ertelendi. Rockstar Games, oyunu ertelerken yeni ekran görüntüleri de paylaştı.

Red Dead Redemption oyununu bilmeyen yoktur her halde. Çıktığı zaman diliminin şartları içerisinde son derece kaliteli görsellik sunan oyun, Red Dead Redemption 2 ile tekrardan karşımıza çıkacak ve muhtemelen bizlere bir şölen yaşatacak.
Fakat, Rockstar Games tarafından bir iyi bir de kötü haber geldi. İlk olarak iyi haber; oyuna ait 7 harika ekran görüntüsü paylaşıldı. Kötü haber; oyun ertelendi 🙁
Red Dead Redemption 2’nin bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyordu fakat geliştirici Rockstar Games tarafından yapılan açıklamada oyunun 2018’in bahar aylarına ertelendiği aktarıldı. Yapımcı, gecikme için üzgün olduklarını ancak oyunun hazır olduğuna inandıklarında piyasaya süreceklerini belirtiyor. (Geç olsun güç olmasın). Bununla birlikte, RDR2‘nin şimdilik sadece PS4 ve Xbox One platformlarına geleceğini biliyoruz, PC tarafı ise bir açıklama gelmemiş durumda ancak muhtemelen gelmeyecek.
Oyunun yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir