Monster Notebook Modelleri ile Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın


Monster Notebook Modelleri ile Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın

“PC Master Race” sözüne yürekten katılıyor ve yeni nesil oyunların, performanslı bir oyun bilgisayarı ile oynanması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? İş hayatınızı kolaylaştıracak kendi küçük, gücü devasa laptop modelleri mi arıyorsunuz? Taşınabilir yapıda bir workstation edinmeyi mi hedefliyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz çünkü Monster Notebook size tüm bunları ve daha fazlasını sunuyor.

Adını Efsanevi Canlıdan Alan Gaming Notebook: Abra

15.6 ve 17.3 inç genişliğindeki IPS ekranlarıyla oyun tutkunlarının diledikleri yerde keyifli bir oyun ve multimedya deneyimi yaşayabilmelerini sağlayan Monster Abra serisi gaming notebook modelleri, fiyat-performans sınıfının en güçlü üyeleri arasında yer alıyor. RGB LED aydınlatmalı klavye, zengin bağlantı noktaları ve yırtıcı tasarım detaylarıyla gücünü perçinleyen Abra serisi, Intel’in sekizinci nesil Coffee Lake işlemcileriyle oyun ve uygulamalara meydan okuyor. NVIDIA’nın Full HD çözünürlükte tatmin edici performans sergileyen grafik yongalarını da üzerinde taşıyan seri; yüksek kapasiteli bellek, SSD ve mekanik disk seçenekleriyle güncel gereksinimleri fazlasıyla karşılıyor.

Tulpar’ın Kanatlarıyla Performansın Zirvesine Çıkın

Edindiği oyun laptop modelini oyun oynamanın yanı sıra oyun yayıncılığı yapmak, hazırladığı videoları düzenlemek gibi işlemlerde de kullanmayı amaçlayanlar, tercihlerini mitolojik at Tulpar’ın gücünü temsil eden Monster Tulpar serisinden yana yapıyor. Tercih edilen modele göre G-SYNC desteğiyle gelen 15.6 ve 17.3 inçlik IPS ekranlarıyla eşsiz bir oyun süreci yaşatan gaming notebook çeşitleri, tasarımlarıyla heyecan uyandırırken dahili donanımlarıyla masaüstü bilgisayarlardan geri kalmıyor. Intel’in masaüstü işlemcileri ve NVIDIA’nın ileri seviye GPU’larıyla desteklenen seri, oyunların saniyeler içerisinde yüklenebilmesi için SSD ile güç kazanıyor. Son dönemde yaygınlaşan mekanik klavye akımına uyum sağlayan Monster Tulpar oyun bilgisayarı modelleri, RGB LED aydınlatmalı mekanik klavyeli modelleriyle oyun tutkunlarının yüksek motivasyon ve performansla oyun oynayabilmelerine fırsat tanıyor.

Semruk ile Rakiplerinize Korku Salın

Her zaman en yüksek performansı hedefleyen ve oynadığı oyunlardaki yeteneklerini, güçlü bir oyun bilgisayarı ile tüm dünyaya kanıtlamak isteyenler, Monster Semruk gaming notebook edinerek bunu başarıyor. 4K çözünürlüğündeki 17.3 inçlik IPS ekranıyla oyunlardaki tüm detayların en iyi şekilde görüntülenebilmesini temin eden gaming notebook serisi, Intel’in yıldönümlerine özel ürettiği efsane işlemcileri ve NVIDIA’nın SLI konfigürasyonlu grafik yongalarıyla performansını arşa taşıyor. Kapasitesi 10 terabaytın üzerine çıkan RAID yapılandırmalı SSD, 64 GB düzeyine ulaşan RAM ve daha nice donanım bileşeniyle benzerinin kolay kolay bulunamayacağı Semruk serisi oyun bilgisayarları, eSpor turnuvalarına katılan profesyonel oyuncular başta olmak üzere herkesin ilgisini çekiyor.

Yaratıcı Fikirlerini Gerçeğe Dönüştürmek İsteyenlerin Kılavuzu: Markut

Monster Notebook, oyuncular olduğu kadar yaratıcı fikirlerini gerçeğe dönüştürmek isteyen profesyonellere de farklı çözümler sunuyor. Çok katmanlı video montajları, karmaşık üç boyutlu animasyonlar ve benzeri işlemler üzerine çalışma gerçekleştirenlerin ihtiyaçlarını karşılayan Markut serisi gaming notebooklar, Monster’ın kendine has tasarımıyla etkileyici bir görünüme kavuşuyor. 15.6 inçlik Full HD IPS ekran, RGB LED aydınlatmalı klavye, hassaslık konusunda iddialı dokunmatik kontrol yüzeyi ve profesyonellerin güvenliğini üst düzeye çıkaran parmak izi okuyucuyu üzerinde bulunduran modeller, yeni nesil bağlantı portlarıyla kullanıcılarına esneklik kazandırıyor. Yeni nesil Intel işlemciler, NVIDIA’nın Quadro grafik yongaları, yüksek kapasiteli RAM ve SSD gibi donanımlarına karşın 2 kilogramdan az ağırlığıyla yolculuklarında da proje çalışmalarını sürdürmeyi amaçlayanları mutlu eden Markut serisi, 64-bit Windows 10 işletim sistemiyle geliyor.

Huma Kuşunun Gücü ve Asaleti Bu Defa Laptop Formunda

Temel düzeyde ofis uygulamalarından kapsamlı tablolara, veritabanı yazılımlarından yüksek performans gerektiren profesyonel yazılımlara kadar sayısız uygulamayı mükemmelen çalıştıran Monter Huma serisi iş bilgisayarları, 14 inç genişliğindeki Full HD IPS ekranla kullanıcılarını karşılıyor. Tek renkli arka aydınlatmalı klavyeleri sayesinde az ışıklı ortamlarda da konforlu çalışma imkanı sağlayan modeller, masaüstü bilgisayar deneyimini, mobil platformda yaşamayı hedefleyenlere sesleniyor. Çalışmalardan arta kalan zamanlarda oyun oynanabilmesini ve multimedya içeriklerinin takip edilebilmesini mümkün kılan Huma serisi, çok yönlü kullanılabilmesiyle beğeni topluyor.

Performanslı ve ileri seviye taşınabilirlik sunan taşınabilir bilgisayarlara yatırım yapmak istiyorsanız, Monster Notebook’un geliştirdiği gaming notebook modellerini inceleyebilir, beklentilerinize yanıt veren modeli; çalıştıramadığınız uygulamaya denk gelirseniz 15 gün içinde iade ve ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti imkanlarıyla edinebilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir