Call of Duty: Black Ops 3 Tanıtıldı


E3 2015’de Sony, Activision ortaklığında yeni Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Black ops 3‘ü duyurdu ve ilk oynanış videosunu gösterdi. Oyunun Treyarch tarafından geliştirildiğini ve  Activision tarafından dağıtıldığını belirtelim.
cod- black ops 3(960 x 540)
İki adet video gösteren Sony ilk videoda hikaye kısmını bizlere gösterdi. Script sahneler ile başlayan oyun hızlı bir şekilde aksiyon dolu sahnelere geçiyor. Video oyun hakkında çok detay vermiyor ama klasik olarak aksiyonu bol bir Call of Duty oyununa hazır olun. İkinci video ise oyunun multiplayer modu gösteriliyor. Daha farklı silahlar ve duvarda koşabiliyor olmamız bizleri daha hızlı bir oyun deneyimi sunacaktır. Gerçeği söylemek gerekirse heyecanlandığımı belirtmek isterim.
Ayrıca oyunun tüm DLC‘leri ilk olarak PS4 platformuna gelecek ve yine oyunun beta süreci sadece PS4’e özel olacak. Beta süreci Ağustos ayında başlayacak ve oyun 6 Kasım‘da çıkışını gerçekleştirecek. Tanıtımda ki videoları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
Hikaye modu videosu;
https://www.youtube.com/watch?v=OrD1czpb–g
Multiplayer modu videosu;


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.