Cyberpunk 2077, E3 2018’de Tanıtıldı, Bekleyiş Sona Erdi!


İstemsiz mutluyum


Neredeyse 6 yıldır beklediğimiz Cyberpunk 2077, en sonunda E3 2018 konferansında Microsft’un sahnesinde tanıtıldı. İlk olarak 2013 yılında gösterilen oyunu, Witcher’ın geliştirici olan CD Projekt RED geliştiriyor.

Night City adındaki şehirde V adında paralı bir askeri kontrol edeceğimiz oyun, RPG oynanış dinamikleriyle desteklenecek. Siber savaşlara ve daha bilimum teknolojik olayların yer alacağı oyun şimdiden heyecanlandırmayı başardı diyebiliriz zira zaten uzunca süredir bekliyorduk.

Microsoft sunumunda tantılan oyunun tanıtım kurgusu da oldukça yaratıcıydı. Phill Spencer‘ın konuşması sırasında sahnenin hacklenmesi ve hacker’ın kendi videosunu yayınlaması kurgulanmış. Ayrıca tanıtım videosu içerisine de küçük bir şeyler saklanmış… The Witcher 3 kodu! Kodu fark edenler çoktan Witcher 3’ü kütüphanelerine eklemiş durumda. Önümüzdeki günlerde oyun hakkında oynanış videoları ve daha fazla bilgi çıkacaktır.

Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir