Red Dead Redemption 2 Haritası Belli Oldu!


Oyun dünyasının keyifli yapımlarından biri olan Red Dead Redemption, serinin ikinci oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Red Dead Redemption 2 hakkında daha önceleri çeşitli sızıntılar çıkmış hatta geçtiğimiz günlerde de oyunun haritası sızdırılmıştı ancak bu haritaya kimse ikna olmamıştı zira kaynak güvensizdi.
Fakat kısa süre önce kaynağını sağlam yerlere dayayan Techradar oyunun asıl haritası bizlerle yayınladı ve önceki sızıntıyı doğrulamış oldu. Bununla birlikte oyunun haritasına baktığımızda ilk oyuna göre daha büyük olduğunu görmekteyiz. Ek olarak harita da bir de ada bulunmakta ki bu da farklı ulaşım araçlarının da yeni oyunda olacağını gösteriyor.Red-Dead-kart-lekkasje (1327 x 872)
Ayrıca Red Dead Redemption 2‘nin ilk oyundan öncesinde geçeceği de biliniyor. Bu düşünce resmi olmasa da iki oyunun haritasını karşılaştırdığımızda yeni oyunun sol alt tarafında ki Great Plains bölgesinin ilk oyunda da olması bu fikri güçlendiriyor. Oyun hakkında başka bir detay bulunmuyor, bakalım Rockstar Games’den bir açıklama gelecek mi hep birlikte göreceğiz.c356fd9a16 (1286 x 977)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir