Sıkı Durun! Cosmos 2. Sezonu Neil deGrasse Tyson ile Birlikte Geliyor!


Belli olmuyor ama şu an çok mutluyum

Bilim ve belgesel denince akla ilk gelen olan Cosmos’un ikinci sezonunu yıllarca bekledik ancak artık bu bekleyiş sona geliyor zira Cosmos: Possible World adıyla 2. sezonuyla geri dönüyor. Hali hazırda Fox ve National Geographics dizinin ikinci sezonunu onaylamış durumda.
Bir başka onay ise ilk sezondan tanıdığımız ve astrofizikçi olan Neil deGrasse Tyson‘dan geldi. Renkli ve harika anlatımıyla ikinci sezonda da karşımıza çıkacak olan Tyson’ı tekrardan izleyebilmek büyük bir şans olacak açıkçası. Bu arada buradan orijinal Cosmos’un asıl kahramanı Carl Sagan’a da selam olsun.


Possible World’ün senaryosunu Cosmos ile Emmy ödülü alan Ann Druyan kaleme alacak. Seth MacFarlane, Brannon Braga ve Jason Clark da yine yönetici yardımcı olarak geri dönüyor.
Possible World senaryosu hakkında bir bilgi bulunmasa da adından da anlaşılacağı üzere bizlere yaşanabilir olası gezegenleri anlatabilir ancak bu sadece benim ön görüm. Her neyse, Cosmos: Possible World, 2019 yılının yaz döneminde karşımıza çıkacak.
Bu arada Cosmos: A SpaceTime Odyssey’i hala izlemediyseniz hemen şimdiden izlemeye başlamanızı öneririm.

#Kaynak; Engadget


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir