Ubisoft Yeni Bir Devre Giriyor!


Merhabalar. Geçen hafta bir kaç fan-made video gördükten sonra ne olduğu hakkında bir şeyler yazmak için Ubisoft’tan güzel bir açıklama beklerken sitelerindeki kocaman “PRE-ORDER” yazılarını görünce buraya yazmak için bekleyemedim. Assassin’s Creed’teki tekrarlayan oynanışıyla, Far Cry’daki değişmeyen oyun mekanikleriyle ve Tom Clancy’s serisiyle (bir şey dememe gerek yok) gönlümüze uzun yıllardır taht kuran(!) Ubisoft son yıllarda For Honor gibi oyunlarla çoook küçük ve bir türlü bizi tatmin edemeyen sıçramalar yaptı. Haliyle de eleştiriler alarak bir süre bunlara sessiz bir tavır sergiledi.

 

Ama Ubisoft durur mu? (Sanırım odamın kapısındaki asırlık Assassin’s Creed:Black Flag posterini değiştirmem gerekecek… )

Bize Haziran’da yeni bir devir başlatacağını duyuran Ubisoft şimdiden Far Cry’ın özel tanıtım filmlerini yayınladı bile! Umuyorum ki özellikle Watchdogs’ta gördüğümüz downgradeleri tekrar görmeyip Ubisoft’un görkemine yaraşır oyunlarla karşılaşırız.

Madem yeni ve heyecanlı bir devre başlıyoruz sayın Ubisoft severler, yazımı kısa tutup sizi umuttan ve sevinçten gözlerimi yaşartan Playstation’ın yayınladığı E3 tanıtım filmiyle baş başa bırakıyorum!

 

Elime yeni haberler ve yeni tanıtım filmleri geçtiğinde görüşmek üzere!

 

 

[zombify_post]