HTC Bolt Yeni Görselleri Ortaya Çıktı, 3.5mm Jack Yok!


HTC’nin yakın bir zamanda lanse etmesini beklediğimiz HTC Bolt modelinden yeni detaylar gelmeye devame ediyor. Geçtiğimiz kısa dönemde Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle modellerini duyuran Tayvanlı firma yine orta seviyeyi hedef alan Bolt modelini duyurmaya hazırlanıyor.
htc-bolt
HTC Bolt‘un tasarım detaylarına baktığımızda çok büyük ölçüde firmanın amiral gemisi HTC 10’a benzediğini görüyoruz. Orta seviye olmasına rağmen tamamı metal gövdeye sahip olan HTC Bolt, parmak izi okuyucusunu ön tarafta yer vermesi de aslında bir başka artı. İlginçtir ki sızan görsellerde herhangi bir 3.5mm kulaklık girişine rastlamadık. Gelen bilgiler de cihazda 3.5mm jack girişinin olmayacağını söylüyor. Eğer böyle olursa Bolt, Moto Z ve iPhone 7’den sonra kulaklık girişini kaldıran üçüncü model olacak.
htc-bolt-3-5mm-jack
Devam edecek olursak, HTC Bolt sahip olduğu 5.5 inç büyüklüğündeki ekranında Full HD çözünürlük sunacak ve bu ekrana 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı eşlik edecek. Depolama alanı microSD kart ile arttırılabilecek. Android Nougat üstünde Sense 8.0 kullanıcı arayüzünü çalıştıracak olan model BoomSound desteğine de sahip. Bunun dışında şimdilik cihaza güç verecek işlemci hakkında bir bilgi bulunmuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir