LG Class Tanıtıldı! İşte Tüm Detaylar


Bir kaç gün önce LG’nin metal kasalı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını, bu modelin Class adına sahip olacağını belirtmiştik. Firma bugün ilk metal aksalı telefonu olan LG Class‘ı tanıttı. Bugün itibari ile satışa çıkacak olan model gelen bilgilere göre sadece Güney Kore pazarında boy gösterecek. Cihazın fiyatı ise yaklaşık olarak 300€ düzeyinde.

LG Class Özellikleri

lg-class (1502 x 730)
Genel olarak orta seviye özellikler sunan telefonun kasası metalden oluşmakta. 2.5D kavisli ekrana sahip olan cihaz 5” boyutunda 720p çözünürlük sunuyor. 1.2GHz dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisinden ve Adreno 306 grafik biriminden gücünü alan model, 2GB RAM, 16GB depolama alanı ve 2050 mAh batarya ile desteklenmiş.
Kamera tarafında arka tarafta 13MP modül konumlandıran LG, ön tarafta 8MP selfie kamerası konumlandırmış. 141 x 71.8 x 7.4 mm boyut ve 147 gram ağırlığa sahip olan cihaz 1W ses çıkışı veriyor ve 4G LTE desteği sunuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir