Dayanıklı Yapısıyla Dikkat Çeken Galaxy Active Neo Tanıtıldı


Samsung alt ve orta seviyeye yönelik telefon hamlelerine devam ediyor. Sık sık telefon duyurmasına alıştığımız Samsung’dan bu kez Active serisine yönelik Active Neo geldi. 150€ fiyatlandırmaya sahip olan cihaz, NTT DoCoMo tarafından Kasım ayında Japon kullanıcılara sunulacak fakat global satışa veya Türkiye pazarına gelir mi bilmiyoruz.
Samsung-Galaxy-Active-Neo
IP68 ve MIL-STD-810G sertifikaları ile suya, toza, darbeye, şok dalgalarına, tuzlu suya, radyasyona dayanıklı olan cihaz 4.5” 480p ekrana sahip. Gücünü Snapdragon 410 yongasından alan cihaza grafik tarafında Adreno 306 eşlik ediyor. 2GB RAM, 16GB arttırılabilir depolama alanı, 8MP arka ve 2MP ön kamerayı bünyesinde bulunduran cihaza gerekli enerjiyi 2.200mAh batarya sağlıyor. Ayrıca Samsung Galaxy Active Neo, Android 5.1.1, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.1 ve NFC gibi özelliklere de sahip durumda.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.