EA, Anthem’in Çıkış Tarihini ve Oynanış Videosunu Paylaştı


Var daha


EA’nın sunumu sırasında BioWare tarafından geliştirilen Anthem‘in çıkış tarihi ve oynanış videosu paylaşılarak oyun hakkında bazı bilgiler verildi. Oyunun çıkış tarihi zaten ertelenmişti ve geçtiğimiz günlerde bu açıklanmıştı. Bunun nedeni Battlefiedl 5 ile bir çakışmaya girmesinin istenmemesi. 22 Şubat 2019 tarihinde çıkacak olan oyunun sinematik duyuru videosu hemen altta.

PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları için çıkacak olan oyun toplam bir MMO oyunu olmaktan ziyade hikaye ağırlıklı ilerleyen bir yapıda olacak. Co-op ile oynanışın desteklendiği ve takım çalışmasının önemli olduğu oyunda geliştiriciler ilerleyen dönemlerde ek paketler ile senaryoyu geliştirecek. Grafikler ise açıkçası çok hoşuma gitti diyebilirim.

En aşağıda yer alan oynanış videosuna baktığımızda ise giyilen zırhın gerçekten güçlü olduğu görülüyor. Sanki biraz zorluk seviyesi düşük ya da kullanıcı aşırı güçlü izlenimi verdi bana diyebilirim. Fakat oyunun çıkışına daha çok var, bunlar giderilebilir.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.