FIFA 19 Tanıtıldı, Şampiyonlar Ligi Geliyor! İşte Video


PES…


E3 2018 kapsamında sahneye çıkan ve yeni oyunları hakkında bilgileri paylaşan Electronic Arts, spor ve futbol tutkunlarının merakla beklediği FIFA 19‘u tanıttı. Oyuncuların bir süredir beklediği UEFA Şampiyonlar Ligi de artık nihayet oyuna eklenmiş olduğunu gördük.

Şampiyonlar Ligi’nin FIFA 19 ile geliyor olması FIFA sevenler açısından çok önemli bir gelişme diyebiliriz. Fakat öte yandan PES serisinin elinde bulundurduğu tek kozun da FIFA’ya kaptırılması aradaki rekabet makasını iyice açacaktır. Sunumda yayınlanan tanıtım videosunda ne yazık ki bir oynanış videosu yer almıyor fakat kapak görselinde C. Ronaldo ve Neymar‘ın olduğunu görebiliyoruz. Öte yandan videoda oyuncuların hareketlerinin birebir modellendiği (Ronaldo’nun röveşatası) görünmekte.

FIFA 19’da Şampiyonlar Ligi, Hikaye ve diğer modlar yer alıyor olacak. Oyun 28 Eylül tarihinde PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak. Diğer eski platformlara ise gelmeyecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir