Google Home Max ve Mini Duyuruldu | Dijitaller

Google Home Max ve Mini Duyuruldu


Konuşan hoparlör

Google, bugün düzenlediği etkinlikte tanıttıkları ile bizi hiç şaşırtmayı başaramadı zira etkinlikten iki gün önce zaten size hazırladığımız bir yazıda neleri beklediğimizi belirtmiştik ve hepsini tutturduk. Ve bu haberimizde ise Google’ın akıllı hoparlörlerinin yeni üyeleri olan Home Max ve Home Mini konuğumuz oluyor.

Google Home Max

Google Assistant’ın içinde yaşadığı bu akıllı hoparlör, ilk nesil Google Home’a göre tam 20 kay daha yüksek ses verebiliyor. Dolayısıyla büyükçe bir salona sahipseniz bu ürün tam size göre diyebiliriz. Odayı analiz eden, ve içindeki hoparlörler ile doğru konuma sesi yönlendiren bu akıllı küp, sadece ihtiyaçlarını daha uzak noktadan duymanıza yaramıyor aynı zamanda yüksek sesle müzik dinlemek isteyenlere de ilaç vazifesi görüyor. Zira içerisinde çok daha güçlü bass için 4.5 inçlik bir woofer’lar konumlandırılmış. Bunların dışında ilk nesil Google Home’un yapabildiği her şeyi yapayabiliyor. Hediyesi ise 399 Dolar. Aralık’ta çıkıyor.

TÜRKİYE’DEN ALAMAZSINIZ

Google Home Mini

Her anlamıyla küçük sevenler için tasarlanan Google Home Mini, hem boylarıyla hem de fiyatıyla küçük bir yere sahip. Ancak işlevleriyle sizi tatmin edecektir. Chromecast’e bağlanılabilirliğiyle ev içinde ekosistem oluşturmak isteyenlere bir çözüm olan araç, 4 LED ışık barındırıyor ve diğer Google Home ürünlerinin yapabildiğini yapabiliyor. Ayrıca iPhone’umu Bol özelliğine benzer bir özelliği de var. Ev içinde Android veya iPhone telefonunuzu kaybetmiş olsanız bile bununla onu bulabileceksiniz. Bugün sipariş almaya başlayan cihaz 19 Ekim’de satışa çıkacak. Fiyatı 49 Dolar.

TÜRKİYE’DEN ALAMAZSINIZ

TEŞEKKÜRLER GOOGLE!

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Home Max ve Mini Duyuruldu

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz