HTC, Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Telefonlarını Açıkladı


Güncelleme

Android 8.0 Oreo sürümünün yayınlanmasından sonra doğal olarak gözler diğer üreticilere çevrilmiş ve resmi güncelleme takvimlerini açıklamaları beklenmeye başlanmıştı. Bu beklentiye ilk cevap ise HTC‘den geliyor. Firma güncelleme alacak modellerini resmen açıkladı.
Twitter’dan yöneltilen bir soru ile Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak telefonlarını açıklayan firma, bu güncellemenin dünya genelinde HTC U11, HTC U Ultra ve HTC 10 için geleceğini belirtirken daha fazla detayın ve diğer güncelleme gelecek cihazların ise yakında açıklanacağını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Muhtemel Tüm Akıllı Telefonlar

Umarım HTC güncelleme skalasını biraz geniş tutar zira çokta eski olmayan amiral gemilerine güncelleme vermek daha doğru olacaktır. HTC, şimdilik güncellemelerin ne zaman yayınlanacağını açıklamamış olsa da 90 gün içerisinde dağıtımların başlamasını bekliyoruz. Diğer üreticiler de yine benzer aralıkta güncellemelerine başlayacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir