General Mobile GM 8 için Android 8.1 Güncellemesi Çıktı


Güzel şeyler


Ülkemizin en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından birisi olan General Mobile, Google ile yakın işbirliği sonucunda çıkardığı modeller ile bu unvanını korumaya devam ediyor. Bu yakınlik ayrıca hızlı güncellemeler ile de destekleniyor elbette. Son olarak firmanın GM 8 modeli için Android 8.1 güncelleme müjdesi verildi.

An itibarıyla General Mobile, cihaz için Android 8.1 güncellemesinin dağıtımına başlamış durumda. Aşamalı olarak dağıtılan güncelleme bir kaç gün içerisinde tüm GM 8’lere gelmiş olacak. GM 8 telefonunuzda güncellemeleri denetlemek için Ayarlar > Telefon hakkında > Sistem güncellemesi > Güncellemeleri denetle adımlarını izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz Şubat ayında duyurulan ve Android One ile saf Android deneyimini sürekli güncel yazılım ile yansıtan GM 8 hali hazırda 300 binden fazla satış rakamına ulaşmış durumda. Android 8.1 ile büyük yenilikler ve değişiklikler gelmiyor fakat sistem hataları ve performans iyileştirmeleri, güvenlik alanında iyileştirmeler, bildirim sınırlandırması ve Ayarlar menüsünde arama çubuğu gibi detaylar odak noktada.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir