IFA 2016: HP'den Modüler PC; Elite Slice


HP, IFA 2016 fuarı kapsamında modüler yapısıyla dikkatleri üstüne çeken Elite Slice masaüstü bilgisayarını tanıttı. Son zamanlarda modüler yapılar yaygınlaşmaya başlamışken PC devi HP’den de bir hamle gelmesi doğurusu bizleri şaşırtamadı. Oldukça kompakt bir yapıya sahip olan cihaz esasında hayli güçlü de.
Elite Slice, karşımıza 16,5 x 3,5 x 16,5 cm ebatlar ve 1.05kg ağırlık ile çıkıyor. Şık ve sadece tasarımının yanında içerisinde 6. Nesil Intel Core i3/i5 ve i7 işlemcilerini barındıran bilgisayar, 32 GB’a kadar RAM miktarını arttırmanıza imkan veriyor. 128 GB veya opsiyonel 256 GB depolama alanı ile gelen cihaz modüler yapısı sayesinde yüksek kaliteli Bang & Olufsen hoparlör, optik disk sürücü gibi ek parçalar ile geliştirmeye açık.
HP Elite Slice (1169 x 599)
Güvenlik alanında da iddialı olan cihaz TouchPrint sayesinde parmak iziniz ile açılıp kapatılabilecek ve işlemler gerçekleştirilebilecek. İki adet USB 3.1 Type-C, iki adet USB 2.0, DisplayPort ve HDMI portlarının yanında ethernet ve kulaklık/mikrofon jacklarınıda HP Elite Slice bünyesinde barındırıyor. Tüm bu güzellikleri ise 899 Dolara sahip olabilirsiniz.

Kaynak; Hp.com


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.