Just Cause 3 Oyna Ada Kazan


Başlığı gördünüz, yalan değil. Just Cause 3 oyununun geliştiricileri olan  Avalanche Studios ve Square Enix yaptıkları açıklamada düzenlenen yarışmada kazanana ”ada” (Bkz: Dört tarafı suyla çevrili kara parçası) verilecek. Just Cause’u duymuşsunuzdur duymadıysanız da oyunun adından ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Ödül için oyunun puanı olan Chaos puanı toplayarak yarışmada liderliğe çıkmanız yeterli. Bunun sonucunda size 50.000$ veya isterseniz ada verilecek. Ancak yarışmaya katılabilmek için bir iki şart var. İlk olarak PC, PS4 veya Xbox One kullanıcıları ön siparişten oyunun “Day One Edition” versiyonunu almaları gerekiyor. Bu versiyonda size bir kod verilecek ve oyun 1 Aralık’ta çıkışını yaptığında bu siteye gidip katılımı başlatmanız gerekiyor.

Sonrasında ise kural gayet basit. Herkesten daha fazla çılgınca oyna, ortamları dağıt, chaos point kazan ve cennet gibi adanın sahibi ol. Bu arada unutmadan söyleyeyim. 90 Gün serecek olan yarışmada eğer adayı kazanırsanız adanın vergi mükellefi siz oluyorsunuz. Bunun dışında bu yarışmaya katılabilecek ülkelerde sınırlı ve maalesef Türkiye bu ülkeler arasında yer almıyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir