Karşınızda Uygun Fiyatlı Microsoft Surface Go


Trash or not?


Microsoft, marka kalitesi yüksek Surface ailesine yeni bir üye daha ekliyor. Surface Pro’nun küçük, hayli kırpılmış ve daha ucuz versiyonu olan Surface Go bir süre öne resmiyete döküldü.

Surface Go, tasarım açısından Surface Pro’ya benziyor. Yerleşik destek ayağı, magnezyum gövde ve ype cover klavye ve kalem gibi aksesuarları bu modelde de kendisini koruyor. Surface Go, abisi Pro’nun tasarım noktasındaki eksikliklerini de alıyor. Günümüz modası olan ince çerçeveler ne yazık ki Surface Go’ya uğramıyor, çerçeveler hayli kalın.

Surface Go, 1800 x 1200 piksel çözünürlük sunan 3:2 görüntü oranında 10 inçlik bir ekran ile geliyor. Pixel Sense ve Gorilla Glass teknolojilerini içeren cihazda 5 MP ön 8 MP arka kamera yer alıyor. Ön kamera Windows Hello‘yu destekliyor yani yüz tanıma ile cihazı açabiliyorsunuz. Ayrıca öne bakan iki de hoparlör bulunuyor.

Surface Go, Windows 10 Home (S Modlu) ile geliyor ve sadece Widnows uygulamaların çalıştırılmasına izin veriyor. Ancak kullanıcılar rahatça Windows 10’un tam sürümlerine geçebilirler.

Microsoft, yeni Surface’ini 2 Ağustos tarihinde satışa sunacak, LTE destekli model ise yıl sonunda satışa çıkasak.

Fiyatlar;

  • Surface Go WiFi
    • Pentium 4115Y, 4 GB RAM ve 64 GB eMMC = 399 Dolar (Widnows 10 Pro – 449$)
    • Pentium 4115Y, 8 GB RAM ve 128 GB SSD = 549 Dolar (Windows 10 Pro – 599$)
  • Type Cover Klavye = 129 Dolar
  • Surface Stylus Kalem= 99 Dolar
  • Surface Mobile Mouse = 34.99 Dolar

#Kaynak; Wccftech


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.