Ölünce Biten Oyun: The Flock


Bir çok oyun girişimi ve birbirinden farklı oyun fikirlerini şimdiye kadar sıkça duyduk ve etkilendik ama böylesini daha görmedik. The Flock adlı oyundan bahsediyoruz çünkü fikir bakımından şimdiye kadar hiç görmediğimiz bir yapıyı bizlere sunuyor.
17 dolar fiyata sahip olan ürün 21 Ağustos tarihinde satışa sunulacak. Oyunu almak için indirimleri beklemeyin zira her zaman satışta kalmayacak. Yapımcı ekip oyun için bir sayaç hazırlamış durumda. 215 milyon (215,358,979) civarında olan sayaç oyunun bitişini gösteriyor çünkü oyuna katılan her yeni oyuncuda ve her respawn’da bu sayaç bir tık azalıyor. Sıfıra vardığında ise geliştirici ekip oyunun satışını durdurup satışları kesiyor (Ciddiyim, gerçekten oyunun satışını durduracaklar) ve o an oyun içinde oyuncular ile birlikte final bölüme geçilecek. Final bölüm bittiğinde ve herkes öldüğünde ise oyunda tamamıyla bitmiş olacak.
Oyun içeriği hakkında bir kaç bilgi vermek gerekirse oyun içinde Carrier ve Flock adında iki farklı grup var. 3000 yılında ki alternatif dünyada bulunan Flock’lar Light Artifact adlı aleti alıp Carrier’e dönüşmek istiyor, Carrier’lar ise Flock’ları öldürmek istiyor. Yani ya avsınız yada avcı. Oyunun yayınlanan videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir