Türk Geliştiriciden Efsane Oyun; Game of Coinball


Hangimiz yapmadık…

Biraz geçmişi hatırlayalım… baya geriye gidin. Üç bozuk para ve parmaklarımızla oynadığımız futbol oyunundan bahsediyorum. Okulda, sokakta hatta babanızla oynadığınız son derece eğlenceli bu oyun Soner Altıncit ve Mustafa Kilci sayesinde mobil bir oyun haline dönüştürülmüş durumda.
Offline ve online modlara sahip olan Game of Coinball, farklı modlar ile de ilginizi çekebilir. Oyunda aslında belki de en dikkat çekici şeylerden biri ise hiç şüphesiz Türkçe Spiker. Türkçenin yanında aynı zamanda İngilizce ve İspanyolca dilleri de destekleniyor, ki global anlamda bu güzel bir hamle.
Zaten oyuna baktığınızda yoğun bir emeğin olduğunu rahatlıkla anlıyorsunuz. Kaliteli grafikleri ve ses efektleri ile ben gerçek ve özgün bir oyunum diyor. 1 Temmuz tarihinde mağazalarda yerini alan Game of Coinball, hali hazırda 50.000 indirme sayısına ulaşmış durumda.
Hem destek amaçlı hem de biraz eğlence ve nostalji için oyunu marketinizden indirmenizi tavsiye ederiz.
Game of Coinball — Google Play Store
Game of Coinball — Apple App Store


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.